50ml ir 37ml AB " gun sukurta MA serija ir aikštėje kaištiniai maišymo vamzdis. Lengvas aikštėje kaištiniai sąsaja, gali būti glaudžiai susijusios ir kasetės,skystis iš kasetės į maišymo vamzdis. Gali būti taikomas bet du komponentai, skysčių maišymo mašina, kol sąsaja dizainas yra tinkamas; Gali prisijungti prie adatos. Klijų maišymo antgalis AB klijai, mišraus naudojimo, gali suteikti AB "klijai visiškai sumaišyti tolygiai, lengvas aikštėje kaištiniai sąsaja, ir AB" klijai cilindras yra stora ryšys, skystis gali fromAB klijai vamzdį į maišymo tube", mėgintuvėlyje, srauto pjovimo reorganizavimo judėjimo taip, kaip maišyti. 50ml ir 37ml AB " gun sukurta MA serija ir aikštėje kaištiniai maišymo vamzdis.

Lengvas aikštėje kaištiniai sąsaja, gali būti glaudžiai susijusios ir kasetės,skystis iš kasetės į maišymo vamzdis.

Gali būti taikomas bet du komponentai, skysčių maišymo mašina, kol sąsaja dizainas yra tinkamas; Gali prisijungti prie adatos.

Klijų maišymo antgalis AB klijai, mišraus naudojimo, gali suteikti AB "klijai visiškai sumaišyti tolygiai, lengvas aikštėje kaištiniai sąsaja, ir AB" klijai cilindras yra stora ryšys, skystis gali fromAB klijai vamzdį į maišymo tube", mėgintuvėlyje, srauto pjovimo reorganizavimo judėjimo taip, kaip maišyti.

Pavadinimas: F6-16

Medžiaga: plastikas

Spalva: žalia,skaidri

Ilgis: 83mm

Vidinis skersmuo: 5.3 mm

Išorinis skersmuo: 7.6 mm

Skersmuo: 9mm

Skyrių skaičius: 16

Paketas apima:

50 x F6-16 žalia AB sumaišyti vamzdis

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas. Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Žymos: Skiedinio, skiedinio vamzdžiai, Pigūs skiedinio, Aukštos Kokybės skiedinio vamzdžiai.

Pakuotės Svoris 0.115kg (0.25lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Tipas Epoksidinės dervos
Prekės Pavadinimas ACAMPTAR

Parašyti atsiliepimą

Aukštos Kokybės 50 x Statinio Maišymo Vamzdis, Maišymo antgalis Švirkštų 83mm 50ml 37ml composite skiedinio

Papildoma informacija

Kaina:€8.15

Kategorija:centras

SKU: n48

Atsiliepimai: