Saulės energijos keitiklio tinklelis kaklaraištis sistema su ribotuvas LCD ekranas DC 24v 36v 48v

72v įvestis AC išėjimo 110v 120v 220v 230v 1000w

1000w Saulės Energijos Tinklo, Kaklaraištis Keitiklis

--su Ribotuvu / Jutiklis, Baterijos Išsikrovimo srovės Režimas

--DC 22V-60V ar 45V-90V (pasirinktinai )

--110V AC 120V 220V 230V 240V ( auto darbą )

Kodėl mes gaminami TINKLELIS KAKLARAIŠTIS KEITIKLIS SU RIBOTUVAS ?

Tai yra atsakas į didžioji clamor iš mūsų klientams produktas, kuris gali kontroliuoti energijos kiekį, kad tinklelis, tie inverteriai (GTI) gali sukurti taip, kad suma viršija energijos, pagamintos saulės kolektorių sumažintas iki nereikšmingas lygiai, jei nebus panaikinta --- nes kai kuriose šalyse,gamintojas moka už energijos perteklių, tai suteikia prie skirstomojo tinklo. Taip yra todėl, kad elektros energijos skaitiklių (vienas teikia elektros tiekėjas srityje) nežino kryptimi energijos srautas. Kitaip tariant tai tik prideda net jei energijos yra eksportuojama prie tinklo, todėl vartotojai turės mokėti už elektros energiją net jei jis pateikiamas į tinklą, ir tai yra problema, Tai yra 2-os kartos tinklo kaklaraištis keitiklis su ribotuvas.

Su 2-os kartos GTIL,mes integruotas ribos funkcija viduje GTI-Mes tai vadiname vidaus ribotuvas.Tokiu būdu,Jokių papildomų ribotuvas modulis yra būtina,sumažinti kliento išlaidas,lengviau montavimas.Tačiau jei klientas įdiegti keitiklio toli nuo pagrindinės srovės išjungiklis,mes taip pat leidžia 2 GTIL dirbti su stand-alone ribotuvas,mes tai vadiname-išorės ribotuvas.Tikrai,keitiklis gali dirbti normaliomis Tinklelis kaklaraištis-no limit režimą,tiesiog nustatyti gražus LCD ir išsaugoti savo aplinkoje. Nauja patobulinta firmware įjungti baterijos arba saulės ribotuvas, srovės ir galios modelis. Vartotojas gali nustatyti, kad maksimali išėjimo galia keitiklio , tai gali padaryti keitiklio darbo aušintuvas contition kaip vartotojas noriu ir pratęsti gyvenimo trukmę, keitiklio . Vartotojas gali nustatyti, lcd/išjungimo įtampos keitiklis, kuris gali lankstus, naudojant baterijos banko priklauso nuo vartotojų protą ir gali užkirsti kelią baterija bankas iš daugiau nei išsikrovusi . Techniniai Duomenys

Pastaba: yra 22v-60v ir 45v-90v įėjimo įtampa neprivaloma,

Prašome pasirinkti, DC22v-60v ar 45v - 90v , ir palikite mums žinutę, kai jūs pateikiate užsakymą . Labai ačiū .

Pavyzdžiui, žinutė : 22V-60V

Aprašymas:

a: DC input , saulės kolektorių jungtis

b: Jungtis išorinis ribotuvo

c: Jungtis, skirta vidaus ribotuvas

d: AC išėjimo , naudokite KINTAMOSIOS srovės kabelį, skirtą prijungti prie namų tinklo Jutiklis Apkaba :

Pakavimo Sąrašas :

1. Saulės Tinklo Keitiklis su Ribotuvas(built-in)-----1unit

2. KINTAMOSIOS srovės kabelis-------------1 vnt

3. Vidaus tipo Ribotuvas gnybtas su jutiklis & 2m kabelis----1pcs

4. Garantinė kortelė----1pcs

5. Vartotojo Vadovas ----1pcs

Keitiklis, Naudojant: 1. Standartinis Tinklelis Kaklaraištis Inverter Modelis

Vieną 1pcs keitiklis, naudojant:

daugiau nei 1 vienetą keitikliai didina naudojant:

2. Naudodamiesi Tinklelio Kaklaraištis Keitiklis Su Ribotuvas Modelis

2.1 Tinklelis Kaklaraištis Keitiklis su Ribotuvas pristato tik galios, reikia apkrovos ir neleidžia tiekti energijos perteklių todėl išvengiama energijos perteklių, vyksta atgal į Tinklelį.

2.2 širdies Tinklelis Kaklaraištis Keitiklis su Ribotuvas yra Ribotuvas Modulis (LM). LM nuolat renkami galios reikia apkrovos naudojant srovės jutiklis, prijungtas po Pagrindinio saugikliu. LM tada bus apdoroja signalą. Tada jis siunčia signalą į Tinklelį Kaklaraištis Keitiklis, kiek energijos pristatyti į apkrova realiu laiku.

2.3 vartotojas, po įrengimo ir prijungimo GTIL teisingai, nereikia nieko daryti ir įrenginys bus atlikti savo darbą automatiškai. 3. Įrengimas GTIL Su Vidaus Ribotuvas

3.1. Šis įrenginys yra ne reikalauti papildomo ribotuvas modulis,Montavimo, yra daug lengviau.Pakaba srovės jutiklio kabelis su karšta viela matuoti srovės,vidaus ribotuvas automatiškai nustatys, apkrovos galios ir kontrolės, keitiklio išėjimo galia,energijos perteklių bus gerai kontroliuojamas.

3.2 Išorės apsauginis įtaisas, įskaitant dc ir ac BPD(apsauga nuo Viršįtampių įtaisas),nuolatinės ir kintamosios srovės pertraukiklis,ir tt yra rekomenduojama įdiegti į sistemą.

4.Ribotuvo Nustatymas LCD, keitiklio:

Į GTIL apima tris darbo režimas:

Darbą, kaip įprasta, GTI be galios apribojimo.

Darbas pagal Vidaus ribotuvas režimas

Darbas pagal Išorės ribotuvas režimas,

Pls, kad jūsų nustatymas LCD ir išsaugokite jį,informacija nustatymo veiksmas,pls skaityti GTI vadovas.

5 Akumuliatoriaus Išsikrovimas Galios Režimas

Nauja patobulinta firmware įjungti baterijos arba saulės ribotuvas, srovės ir galios modelis. Vartotojas gali nustatyti, kad maksimali išėjimo galia keitiklio , tai gali padaryti keitiklio darbo aušintuvas contition kaip vartotojas noriu ir pratęsti gyvenimo trukmę, keitiklio . Vartotojas gali nustatyti, lcd/išjungimo įtampos keitiklis, kuris gali lankstus, naudojant baterijos banko priklauso nuo vartotojų protą ir gali užkirsti kelią baterija bankas iš daugiau nei išsikrovusi . 6 Ribotuvas Modulio Specifikacija

Žymos: saulės energijos keitiklio, inverter tinklelis kaklaraištis, tinklelis kaklaraištis, Pigios saulės energijos keitiklio, Aukštos Kokybės keitiklis, tinklo kaklaraištis, Kinija tinklelis kaklaraištis Tiekėjų.

Pakuotės Dydis 45cm x 30cm x 15cm (17.72in x 11.81in x 5.91in)
Pakuotės Svoris 5.5kg (12.13lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Dydis 45*30*15cm
Modelio Numeris 1000GTIL2-LCD
Išėjimo Galia 1000W
Svoris 5.5kg
Įėjimo Įtampa dc 45-90v/DC22-65V
Lizdo Tipas AS, JAV, JK, ES
Tipas dc į ac

Parašyti atsiliepimą

Saulės energijos keitiklio tinklelis kaklaraištis sistema su ribotuvas LCD ekranas DC 24v 36v 48v 72v įvestis AC išėjimo 110v 120v 220v 230v 1000w

Papildoma informacija

Kaina:€221.38

SKU: n9

Atsiliepimai: